| Ονομαστική τάση | 24V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2400Wh |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 2048wh |
| αντίσταση | ≤12mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥98% |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 24V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 7.8AH |
| Ενέργεια | 187.2Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 κύκλοι,Απομείουσα χωρητικότητα>80% |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 2048wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 24V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 3.9Ah |
| Ενέργεια | 930,6Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 κύκλοι,Απομείουσα χωρητικότητα>80% |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 24V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 6.5Ah |
| Ενέργεια | 156Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 κύκλοι,Απομείουσα χωρητικότητα>80% |
| Τετάρτη | 25.6v |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 650 × 196 × 466 χιλιοστά |
| Βάρος | 200±10kg |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 105Ah |
| Ενέργεια | 5376Wh |
| Αντίσταση | ≤45mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 2048wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |