Λεπτομέρειες προϊόντος
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Ecolite/OEM/ODM
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 5000
Τιμή: Inquiry
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοχείο παλέτας από χαρτόνι
Χρόνος παράδοσης: 1-2 μήνες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500000
Μοντέλο: |
JS-LFP12.8V80Ah |
Υλικό στέγασης: |
ABS |
Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης σφυγμών (π.χ. 3 δευτερόλεπτα): |
1000Α |
Διάσταση (Δ×Δ×Η): |
306 × 174 × 200/220 mm |
βάρος: |
11,5 κιλά |
Ονομαστική τάση: |
12,8 V |
Ονομαστική χωρητικότητα: |
80 Αχ |
Αντίσταση: |
≥98% |
Μοντέλο: |
JS-LFP12.8V80Ah |
Υλικό στέγασης: |
ABS |
Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης σφυγμών (π.χ. 3 δευτερόλεπτα): |
1000Α |
Διάσταση (Δ×Δ×Η): |
306 × 174 × 200/220 mm |
βάρος: |
11,5 κιλά |
Ονομαστική τάση: |
12,8 V |
Ονομαστική χωρητικότητα: |
80 Αχ |
Αντίσταση: |
≥98% |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 80Ah |
| Watt-Hours | 1024Wh |
| AC Internal Resistance (1kHz) | <12mΩ |
| Max. Continuous Discharge Current | 200A |
| Max. Pulse Discharge Current (3Sec) | 1000A |
| Max. Charge Current | 100A |
| Charge Mode | CC/CV |
| Discharge Cut-Off Voltage | 8V |
| Battery Weight | Approx. 11.5kg |
| Dimensions | 306×174×200/220mm |
| Housing Material | ABS |