| Κώδικας προϊόντος | 21KWH |
|---|---|
| Σημείο εξόδου | 3 × 15A-230V |
| Είσοδος | 15A-230V |
| Αντιστροφέας | 1 × 48V/10000VA |
| Αξιολογημένη ισχύς μετατροπέα (συνεχής) | 10KVA |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 4.4Ah |
| Ενέργεια | 560,3Wh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤45mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Διορισμένη τάση | 25.6v |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 100 ωρών |
| Ονομαστική ενέργεια | 2560WH |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Διάρκεια κύκλου | >4000cycles |
| Τετάρτη | 38.4V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100Ah |
| Εσωτερική ενέργεια | 3840Wh |
| Διάρκεια κύκλου | > 3000 κύκλοι @1C.80% DOD |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τετάρτη | 38.4V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τετάρτη | 12.8V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τάση Μπαταρίας Λιθίου RV | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 620Ah |
| Ενέργεια | 7936Wh |
| Βάρος | 55KG |
| Προστασία κατοικίας | IP65 |
| Η μπαταρία LiFePO4 λιθίου για την εκκίνηση αυτοκινήτου | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 70Ah |
| Ενέργεια | 896 Wh |
| Αντίσταση | ≤ 7mΩ |
| Απόδοση | ≥98% |