| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Μαξ. Μονούλες σε σειρά/παράλληλα | 15S/3P |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 125Ah |
| Ενέργεια | 1600Wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Απόδοση | ≥0.98 |
| Υποστηρίζει αύξοντα αριθμό | 8ος |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | Η φόρτιση και η εκφόρτιση βρίσκονται στο ίδιο λιμάνι. |
| Τάση φόρτισης | 29.2V |
| Πεδίο τάσης κυψελών | 19.2~30V |
| Ρεύμα συνεχούς χρέωσης | ≤200A |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 3.2 Β |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα | 3800mAh |
| Εσωτερική αντίσταση AC | ≤25mΩ |
| Σειρά ικανότητας | 3700~3900mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 3.8A |
| Ονομαστική τάση | 3.2 Β |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα | 3800mAh |
| Εσωτερική αντίσταση AC | ≤25mΩ |
| Σειρά ικανότητας | 3700~3900mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 3.8A |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 1024 wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τετάρτη | 12.8V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 1024 wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Κελί σε σειρά/παράλληλο | 4S/4P |
| Σενάριο χρήσης | Ηλιακή μπαταρία εντοπιστή |
|---|---|
| Χημικός τύπος | Φωσφορικό σίδηρο λιθίου |
| Τετάρτη | 25.6v |
| Δυνατότητα | 6Ah |
| Ενέργεια | 153.6Wh |
| Τάση μπαταρίας ηλιακού ιχνηλάτη | 25.6v |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 9Ah |
| Ενέργεια | 230.4Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 192x128x75 χιλ. |