| Διορισμένη τάση | 25.6v |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 2048wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤12mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 2048wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 42Ah |
| Ενέργεια | 1075,2 WH |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | > 98% |
| Χημικός τύπος | σίδηρο λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7.5Ah |
| Ενέργεια | 192WH |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Αντίσταση | ≤ 65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 1920Wh |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 60,8 V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 4864Wh |
| Αντίσταση | ≤ 33mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 7.2ah |
| Ενέργεια | 1840,3Wh |
| Αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Βάρος | 57 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος | 575×421×387 χιλιοστά |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Κατηγορία προστασίας | Διάκριση IP54 |
| USB-A | 5V3A, 9V2A, 12V1.5A, Max18W |
| Τετάρτη | 24V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100A |
| Βάρος | 40 κιλά |
| Διάσταση ((LxWxH) | 600x400x650 χιλιοστά |
| Πεδίο τάσης εισόδου | Δυνατότητα ανάφλεξης: |