| Βάρος | 57 κιλά |
|---|---|
| μέγεθος | 575×421×387 χιλιοστά |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Χρέωση εναλλασσόμενου ρεύματος | 1168W,58.4Β20Α |
| Υποστηρίζει αύξοντα αριθμό | 8S ~ 16S |
|---|---|
| Υποστήριξη συνεχούς ρεύματος | 100A |
| ΕθνΚΠ Ποσότητα | 2 κανάλια ενσωματωμένα 4 κανάλια εξωτερικά |
| Λειτουργία εξίσωσης | Παθητική εξίσωση |
| Λειτουργία περιορισμού ρεύματος φόρτισης | Πρότυπο |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 18 Αχ |
| Ενέργεια | 216Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Βασικές παράμετροι | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| βάρος | 2,05 KG |
| Διάσταση ((LxWxH) | 283x142x64 χιλιοστά |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 730W |
| Προστασία Π.Ι. | Διάκριση IP20 |
| Υποστηρίζει αύξοντα αριθμό | 8S ~ 16S |
|---|---|
| Υποστήριξη συνεχούς ρεύματος | 100A |
| ΕθνΚΠ Ποσότητα | 2 κανάλια ενσωματωμένα 4 κανάλια εξωτερικά |
| Λειτουργία εξίσωσης | Παθητική εξίσωση |
| Λειτουργία περιορισμού ρεύματος φόρτισης | πρότυπο |
| πλάτος της μπαταρίας ((mm) | 140.2±0.5 |
|---|---|
| Υψόμετρο της μπαταρίας H1 ((No Pole mm) | 157.2±0.5 |
| Υψόμετρο της μπαταρίας H2 ((συμπεριλαμβανομένων των πόλων χιλιοστών) | 160.0±0.5 |
| Δυνατότητα εκκίνησης | 24.0±0.5 |
| Δικαιωτική άκρη πλάκας προς άκρη κελύφουςD1 | 12.3±0.5 |
| πλάτος της μπαταρίας ((mm) | 140.2±0.5 |
|---|---|
| Υψόμετρο της μπαταρίας H1 ((No Pole mm) | 157.2±0.5 |
| Υψόμετρο της μπαταρίας H2 ((συμπεριλαμβανομένων των πόλων χιλιοστών) | 160.0±0.5 |
| Δυνατότητα εκκίνησης | 24.0±0.5 |
| Δικαιωτική άκρη πλάκας προς άκρη κελύφουςD1 | 12.3±0.5 |
| Βασικές παράμετροι | Διάταξη LFP 14.6V50A |
|---|---|
| Βάρος | 2,05 KG |
| Διάσταση ((LxWxH) | 283x142x64 χιλιοστά |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 730W |
| Προστασία Π.Ι. | Διάκριση IP20 |
| Βασικές παράμετροι | Διάταξη LFP 14.6V50A |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων | 2,05 KG |
| Μέγεθος προϊόντων ((LxWxH) | 283x142x64 χιλιοστά |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 730W |
| Προστασία Π.Ι. | Διάκριση IP20 |