| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 70Ah |
| Ενέργεια | 896 Wh |
| Αντίσταση | ≤ 7mΩ |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 12.8V |
| Εκτιμημένη μπαταρία ικανότητα | 460Ah |
| Ενέργεια | 5888Wh |
| Αντίσταση | ≤15mΩ |
| Δυναμικό μπαταρίας | 48V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 300AH/Customized |
| Βάρος | 790±10kg |
| Μέγεθος προϊόντος | 985x543x635 χιλιοστά |
| κυττάρος | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
| Δυναμικό μπαταρίας | 24V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100ah/Customized |
| Βάρος πακέτων μπαταριών | 135±5kg |
| Μέγεθος προϊόντος | 650x140x450 χιλιοστά |
| κυττάρος | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Χημεία | Φωσφορικά λιθίου σιδήρου ((LiFePO4) |
|---|---|
| Ονομαστική τάση ((V) | 12.8V |
| Η τάση φόρτισης ((V) | 14.6V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Προστασία κατοικίας | Ανερόστεγος IP65 |
| Κωδικός προϊόντος | 20 KWH |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 51.2 VDV |
| Ενέργεια | 20.48KWh |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | 1100 × 585 × 490 mm |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 110 ΑΧ |
| Ενέργεια | 1408 Wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Σενάριο χρήσης | Τροχόσπιτο/Τροχόσπιτο/Αγροτικό |
|---|---|
| OEM/ODM | Αποδεκτό |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 230Ah |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 50,12 kWh |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |