| Τετάρτη | 48V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| RV lithium battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 76.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 250Ah |
| Ενέργεια | 19200Wh |
| Αντίσταση | ≤ 14,4mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 110 ΑΧ |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 1408 Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Chemical Formula | Lithium Iron |
|---|---|
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 7.5Ah |
| Nominal Energy | 192Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >2000cycles ,Remaining capacity>80% |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 460Ah |
| Ενέργεια μπαταρίας | 5888Wh |
| Αντίσταση | ≤15mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Όροι πληρωμής | T/t |
|---|---|
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ECOLITE |
| Αριθμό μοντέλου | YKN-BMS4S |
| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα | 300Ah/3840Wh |
| Τάση αποκοπής | 10V |
| Max.Discharge ρεύμα | 250A συνεχής |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 200A ανά μπαταρία |
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 25.6V |
|---|---|
| Εκτιμημένη μπαταρία ικανότητα | 314AH |
| Ενέργεια | 8038Wh |
| Εσωτερική αντίσταση | ≤20mΩ |
| Ζωή με κύκλο | >8000 κύκλοι @0,5C,80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 52Ah |
| Ενέργεια | 2496WH |
| Παράλληλο | 40P20S |
| Ζωή κύκλου | >10000 |