| Βάρος | 27 κιλά |
|---|---|
| Τύπος τερματικού | M8 |
| Σώμα μπαταρίας | ABS |
| Προστασία κατοικίας | Διάκριση IP67 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
| Τετάρτη | 25.6v |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 650 × 196 × 466 χιλιοστά |
| Βάρος | 200±10kg |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Παράμετροι | Διάταξη LFP 14.6V 50A |
|---|---|
| Βάρος | 2,05 KG |
| Διάσταση ((LxWxH) | 283x142x64 χιλιοστά |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 730W |
| Προστασία Π.Ι. | Διάκριση IP20 |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Μέγεθος ((W×D×H), συμπεριλαμβανομένης της λαβής | 650 × 140 × 450 χιλιοστά |
| Βάρος | 135±5kg |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 1920Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 110 ΑΧ |
| Ενέργεια | 1408 Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 15AH |
| Ενέργεια | 384Wh |
| Αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 60,8 V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 4864Wh |
| Αντίσταση | ≤ 33mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |