| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 15AH |
| Ενέργεια | 384Wh |
| Διάσταση (L×W×H) | 7.80' × 6,54' × 6,69' |
| Διάρκεια κύκλου | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110 ΑΧ |
| Ενέργεια | 1408 Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Κανονική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Βάρος του προϊόντος | 110,6h±1g |
| εσωτερική αντίσταση | < 3,8mΩ |
| Μέγιστο συνεχές ρεύμα απαλλαγής | 100A |
| Διορισμένη τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 1024 wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Διορισμένη τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 2560WH |
| εσωτερική αντίσταση | ≤45mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 7680Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Ρεύμα εκκένωσης παλμού | Ρεύμα εκκένωσης παλμού |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 460Ah |
| Ενέργεια μπαταρίας | 5888Wh |
| Αντίσταση | ≤15mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| RV lithium battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 76.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 250Ah |
| Ενέργεια | 19200Wh |
| Αντίσταση | ≤ 14,4mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |