| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Δυναμικό | 24V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 7.8AH |
| Ενέργεια | 187.2Wh |
| Κύκλος Ζωής | >10000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 52Ah |
| Ενέργεια | 2496WH |
| Αντίσταση | ≤ 65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Δυναμικό | 24V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 7.8AH |
| Ενέργεια | 187.2Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 κύκλοι,Απομείουσα χωρητικότητα>80% |
| Τάση μπαταρίας | 25.6V |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 9AH |
| Ενέργεια | 230.4Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Θερμοκρασία εκκένωσης | -20 ℃ έως 60 ℃ |
| Τάση μπαταρίας | 25,6 V |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 9AH |
| Ενέργεια | 230.4Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Θερμοκρασία εκκένωσης | -20℃ έως 60℃ |
| Ονομαστική τάση | 24V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 6Ah |
| Ενέργεια | 144WH |
| Αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποδοτικότητα | 0,98 |
| Κωδικός προϊόντος | 20 KWH |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 51.2 VDV |
| Ενέργεια | 20.48KWh |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | 1100 × 585 × 490 mm |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
| Κωδικός προϊόντος | 21KWH |
|---|---|
| Σημείο εξόδου | 3*15A-230V |
| Μετατροπέας | 1*48V/10000VA |
| Εισόδου | 15A-230V |
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 51,2 Vdc |
| Τύπος κυττάρου | ντουλάπι αποθήκευσης ενέργειας |
|---|---|
| Τάση εισόδου AC | 230VAC |
| Πεδίο έντασης εισόδου εναλλασσόμενης τάσης | 170-280 VAC |
| Περιοχή συχνότητας εισόδου εναλλακτικού ρεύματος | 50HZ/60HZ |
| Συμφωνία γεννήτριας | Ναί |