| Παράμετροι προϊόντος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 730W |
| Τεχνική ένταση | Δυναμικό ρεύματος: |
| Συχνότητα εισόδου | 47~63Hz |
| Τεχνική ένταση | DC20V-DC29.2V |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 2048wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Τάση | 12.8V |
| Δυναμικότητα | 560Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 7168wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 76.8V |
| Εκτιμημένη μπαταρία ικανότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 11520Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Capacity | 42Ah |
| Energy | 1075.2Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | >98% |
| Rated Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 105Ah |
| Nominal Energy | 5376Wh |
| Resistance | ≤45mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Capacity | 300Ah/3840Wh |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Cut-off Voltage | 10V |
| Dimension(L*W*H)) | 387×206.5×409mm |
| Weight | 32Kg |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 70Ah |
| Ενέργεια | 896 Wh |
| Αντίσταση | ≤ 7mΩ |
| Product Type | Marine Lifepo4 Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 51.2V |
| Rated Nominal Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Dimension(W×D×H) | 460×480×133mm |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 70Ah |
| Ενέργεια | 896 Wh |
| Αντίσταση | ≤ 7mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥98% |