| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 41.8Ah |
| Ενέργεια | 535Wh |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Σχήμα | Η μπαταρία LTO |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1500mah |
| Πιστοποιητικά | CE, UL, RoHS |
| Τύπος μπαταρίας | Titanate λίθιου κύτταρο μπαταριών |
| θερμοκρασία εργασίας | -40°C~+65°C |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 120,8V 50Ah |
| Ενέργεια | 640 Wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 12.8V 80Ah |
| Ενέργεια | 1024 wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 6000mAh |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.65V |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης | 0.5 C |
| Tandard ρεύμα εκκένωσης | 0.5 C |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 25.6V 50Ah |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Αριθμός τμήματος κυψέλης | IFP45173184-155AH |
|---|---|
| Τύπος κυττάρου | Η μπαταρία ισχύος LFP |
| Προοπτική | Τετραγωνικό αργίλιο Shell |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 155Ah@1C@25°C |
| Ονομαστική τάση | 3.2V |
| Αριθμός τμήματος κυψέλης | IFP45173184-155AH |
|---|---|
| Τύπος κυττάρου | Η μπαταρία ισχύος LFP |
| Προοπτική | Τετραγωνικό αργίλιο Shell |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 155Ah@1C@25°C |
| Ονομαστική τάση | 3.2V |
| Nominal Voltage | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal Capacity | 120Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 1536Wh |
| Internal Resistance | ≤65mΩ |
| Μέγεθος | 446x198x208 χιλιοστά |
| Τύπος κυττάρου | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 6000mAh |
| ΥΠΟΘΕΣΗ | ανοξείδωτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |