| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 4.4Ah |
| Ενέργεια | 560,3Wh |
| αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Σχήμα | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | ABS |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης σφυγμών (π.χ. 3 δευτερόλεπτα) | 1000A |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Βάρος | 11.5kg |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα μπαταριών | 560AH |
| Ονομαστική ενέργεια | 7168wh |
| Εκφόρτωση | <5% το μήνα |
| Τάξη προϊόντων | IP67 |
| Ονομαστική τάση | 12V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 72Ah |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Ενέργεια | 864 Wh |
| Ζωή με κύκλο | >10000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 52Ah |
| Ενέργεια | 2496WH |
| Αντίσταση | ≤ 65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα | 690Ah |
| Ενέργεια μπαταρίας | 8832Wh |
| Προστασία στέγασης | IP65 |
| Θερμοκρασία εκκένωσης | -20 ℃ έως 60 ℃ |
| Τάση μπαταρίας | 25.6V |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 9AH |
| Ενέργεια | 230.4Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Θερμοκρασία εκκένωσης | -20 ℃ έως 60 ℃ |
| Κωδικός προϊόντος | 20 KWH |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 51.2 VDV |
| Ενέργεια | 20.48KWh |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | 1100 × 585 × 490 mm |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
| Κωδικός προϊόντος | 21KWH |
|---|---|
| Σημείο εξόδου | 3*15A-230V |
| Μετατροπέας | 1*48V/10000VA |
| Εισόδου | 15A-230V |
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 51,2 Vdc |