| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 40,8 kWh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 120,8V 50Ah |
| Ενέργεια | 640 Wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 12.8V 80Ah |
| Ενέργεια | 1024 wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 12.8V 100AH |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 25.6V 50Ah |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 25.6V 28Ah |
| Ενέργεια | 716Wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal Capacity | 120Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 1536Wh |
| Internal Resistance | ≤65mΩ |
| Μέγεθος | 446x198x208 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 50Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤ 48mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |