| Σενάρια εφαρμογής | Αποθήκη, υλικοτεχνία AGV |
|---|---|
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 50Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 12.8V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 48V 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 72V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 300Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 72V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 300Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 50Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤ 48mΩ |
| Ζωή κύκλου | >4000cycles |
| Διορισμένη τάση | 12.8V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 1920Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Χημικός τύπος | σίδηρο λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Ονομαστική ικανότητα | 7.5Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 192WH |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 5120Wh |
| Επικοινωνία | RS485/RS232 |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 72V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 300Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |