| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 560Ah |
| Ενέργεια | 7168wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Ζωή κύκλου | >6000 κύκλοι @0,5C,80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 304 ΑΧ |
| Ενέργεια | 3891.2Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Σχήμα | 12V 150Ah |
|---|---|
| Σύστημα υλικών | Κύκλος Lifepo4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 60°C |
| ρεύμα εκφόρτισης | 150A |
| Αποτελούμενος τύπος | σε παράλληλους και σειρές |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 15.4Ah |
| Ενέργεια | 197.1Wh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 0,5C, 80% DOD |
| Μαξ. Μονούλες σε σειρά/παράλληλα | 16S/3P |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας | 12.8V |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 560Ah |
| Ενέργεια | 7168wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Χημικός τύπος | σίδηρο λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 25.6v |
| Ονομαστική ικανότητα | 7.5Ah |
| Ενέργεια | 192WH |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Σχήμα | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | ABS |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης σφυγμών (π.χ. 3 δευτερόλεπτα) | 1000A |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| βάρος | 11.5kg |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 1024 wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Κελί σε σειρά/παράλληλο | 4S/4P |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 460Ah |
| Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤15mΩ |