| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Rated Energy | 1024Wh |
| Internal Resistance | ≤20mΩ |
| Size(L×W×H) | 181×136×320mm |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 460Ah |
| Ενέργεια | 5888Wh |
| Αντίσταση | ≤15mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 628AH |
| Ενέργεια | 8038Wh |
| Αντίσταση | ≤15mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 110 ΑΧ |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 1408 Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Battery Type | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Cell Material | LiFePo4 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 42Ah |
| Energy | 1075Wh |
| Υλικό Κυττάρου | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 400 × 650 × 222 mm |
| Ονομαστική τάση | 76.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 314Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 24115Wh |
| Διάσταση (L×W×H) | 1200 × 500 × 250 mm |
| Τύπος κυττάρου | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
| Product Type | Marine Lifepo4 Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 51.2V |
| Rated Nominal Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Dimension(W×D×H) | 460×480×133mm |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 532 × 207 × 215 χιλιοστά |