| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα | 100 ωρών |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥98% |
| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα | 300Ah/3840Wh |
| Τάση αποκοπής | 10V |
| Max.Discharge ρεύμα | 250A συνεχής |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 200A ανά μπαταρία |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 12.8V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Διορισμένη τάση | 12.8V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 1920Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Βασικές παραμέτρους | 12.8V 100AH |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25 |
| Βάρος | 10.1Kg |
| Τύπος τερματικού | M8 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Βάρος του προϊόντος | 10.1Kg |
| Τύπος τερματικού | M8 |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25 |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 1280Wh |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 460Ah/προσαρμοσμένο |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 23552Wh |
| Βάρος του προϊόντος | 980 κιλά |
| Διάσταση | 1030x630x627 χιλιοστά |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 72V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 300Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Chemical Formula | Lithium Iron |
|---|---|
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 7.5Ah |
| Nominal Energy | 192Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >2000cycles ,Remaining capacity>80% |