| Ονομαστική τάση | 120,8V 120Ah |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 120ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 1536Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤65mΩ |
| Μέγεθος | 446x198x208 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 460Ah |
| Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤15mΩ |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 25.6V 28Ah |
| Ενέργεια | 716Wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Χημικός τύπος | σίδηρο λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Ονομαστική ικανότητα | 7.5Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 192WH |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα | 100 ωρών |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥98% |
| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα | 300Ah/3840Wh |
| Τάση αποκοπής | 10V |
| Max.Discharge ρεύμα | 250A συνεχής |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 200A ανά μπαταρία |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 12.8V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Διορισμένη τάση | 12.8V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 1920Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |