| Δυναμικό μπαταρίας | 48V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 300AH/Customized |
| Βάρος | 790±10kg |
| Μέγεθος προϊόντος | 985x543x635 χιλιοστά |
| κυττάρος | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Ικανότητα | 460Ah/προσαρμοσμένο |
| Βάρος πακέτων μπαταριών | 980 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 1030x630x627 χιλιοστά |
| Κύτταρο | Μπαταρία λιθίου LifePo4 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110 ΑΧ |
| Ενέργεια | 1408 Wh |
| Διάρκεια ζωής (25℃, 0.5C/0.5C, 100% Βάθος Εκφόρτισης) | > 4000cycles @0.5c, 80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα | 80Ah |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Αντίσταση | ≥98% |
| Τυπική χρέωση | CC/CV |
| Κωδικός συστήματος αποθήκευσης ενέργειας | 21KWH |
|---|---|
| Σημείο εξόδου | 1*48V/10000VA |
| Αντιστροφέας | 16Α-230V |
| Είσοδος | 15A-230V |
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 51,2 Vdc |
| Battery Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Internal Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Χημικός τύπος | σίδηρο λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 25.6v |
| Ονομαστική ικανότητα | 7.5Ah |
| Ενέργεια | 192WH |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Τετάρτη | 12.8V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 1920Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τύπος μπαταρίας | Λιθιοϊόντα |
|---|---|
| Υλικό | LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 12.8V 100AH |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |