| Διορισμένη τάση | 25.6v |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 2048wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤12mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 120Ah |
| Ενέργεια | 1536Wh |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 1920Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τετάρτη | 76.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα μπαταριών | 150Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 11520Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αυτοεκκαθάριση | <3> |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 50,12 kWh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Η τάση φόρτισης ((V) | 14.6V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 °C έως 60 °C |
| Θέρμανση φόρτισης | -10℃ έως 50℃ |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 24V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 7.8AH |
| Ενέργεια | 187.2Wh |
| Ζωή κύκλου | >10000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 24V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 7.8AH |
| Ενέργεια | 187.2Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 κύκλοι,Απομείουσα χωρητικότητα>80% |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 24V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 3.9Ah |
| Ενέργεια | 930,6Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 κύκλοι,Απομείουσα χωρητικότητα>80% |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 24V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 6.5Ah |
| Ενέργεια | 156Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 κύκλοι,Απομείουσα χωρητικότητα>80% |