| Τύπος μπαταρίας | θαλάσσια μπαταρία lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 12,8 V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 690Ah |
| Ενέργεια | 8832Wh |
| Κύκλος Ζωής | >4000 κύκλοι@1C,80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα μπαταριών | 560AH |
| Ονομαστική ενέργεια | 7168wh |
| Εκφόρτωση | <5% το μήνα |
| Τάξη προϊόντων | IP67 |
| Τύπος προϊόντος | θαλάσσια μπαταρία lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Ονομαστική δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 460×480×133 χιλιοστά |
| Διορισμένη τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 560Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 7168wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| διάρκεια κύκλου | >6000 κύκλοι @0,5C,80% DOD |
| Σενάριο χρήσης | Ηλιακή μπαταρία εντοπιστή |
|---|---|
| Χημικός τύπος | Φωσφορικό σίδηρο λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 4,5 Αχ |
| Ενέργεια | 115.2Wh |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 4.8Ah |
| Ενέργεια | 610,4Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Υποστηρίζει αύξοντα αριθμό | 8S ~ 16S |
|---|---|
| Υποστήριξη συνεχούς ρεύματος | 100A |
| ΕθνΚΠ Ποσότητα | 2 κανάλια ενσωματωμένα 4 κανάλια εξωτερικά |
| Λειτουργία εξίσωσης | Παθητική εξίσωση |
| Λειτουργία περιορισμού ρεύματος φόρτισης | πρότυπο |
| Σενάριο χρήσης | Ηλιακή μπαταρία εντοπιστή |
|---|---|
| Χημικός τύπος | Φωσφορικό σίδηρο λιθίου |
| Τετάρτη | 25.6v |
| Δυνατότητα | 6Ah |
| Ενέργεια | 153.6Wh |
| Κανονική τάση | 2.4V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 1300mAh ((1C@1.0V) |
| Βάρος | 39.0±0.3g |
| Εσωτερική αντίσταση σε 1000 Hz | ≤ 20mΩ (πλήρη φόρτιση) |
| Μέγιστο συνεχές ρεύμα απαλλαγής | 10C(13A)@1.0V |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 2.2Ah |
| Energy | 338Wh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |