| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 42Ah |
| Ενέργεια | 1075,2 WH |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | > 98% |
| Χημικός τύπος | σίδηρο λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7.5Ah |
| Ενέργεια | 192WH |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 304 ΑΧ |
| Ενέργεια | 3891.2Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 110 ΑΧ |
| Ενέργεια | 1408 Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Μάρκα | Οικολίτης |
|---|---|
| Χημικός τύπος | Συσκευή μπαταριών LTO |
| Χρώμα | μπλε |
| Ονομαστική τάση | 24V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 3.9Ah |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 600Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| RatedVoltage | 24V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 7.8AH |
| Ενέργεια | 187.2Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 κύκλοι,Απομείουσα χωρητικότητα>80% |
| Βάρος του προϊόντος | 3 κιλά |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τετάρτη | 24V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100A |
| Βάρος | 40 κιλά |
| Διάσταση ((LxWxH) | 600x400x650 χιλιοστά |
| Πεδίο τάσης εισόδου | Δυνατότητα ανάφλεξης: |
| Χημεία | Φωσφορικά λιθίου σιδήρου ((LiFePO4) |
|---|---|
| Ονομαστική τάση ((V) | 12.8V |
| Η τάση φόρτισης ((V) | 14.6V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Προστασία κατοικίας | Ανερόστεγος IP65 |