| Βασικές παράμετροι | Διάταξη LFP 14.6V50A |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων | 2,05 KG |
| Μέγεθος προϊόντων ((LxWxH) | 283x142x64 χιλιοστά |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 730W |
| Προστασία Π.Ι. | Διάκριση IP20 |
| Διορισμένη τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Διάρκεια κύκλου | > 4000 κύκλοι@1C, 80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Βασικές παράμετροι | ΕΣΤ5000 |
|---|---|
| Μέγεθος | 575×421×387 χιλιοστά |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
| USB-A | 5V3A, 9V2A, 12V1.5A, Max18W |
| πλάτος της μπαταρίας ((mm) | 140.2±0.5 |
|---|---|
| Υψόμετρο της μπαταρίας H1 ((No Pole mm) | 157.2±0.5 |
| Υψόμετρο της μπαταρίας H2 ((συμπεριλαμβανομένων των πόλων χιλιοστών) | 160.0±0.5 |
| Δυνατότητα εκκίνησης | 24.0±0.5 |
| Δικαιωτική άκρη πλάκας προς άκρη κελύφουςD1 | 12.3±0.5 |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 17AH |
| Ενέργεια μπαταρίας | 204Wh |
| Ζωή κύκλου | >10000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Μέγεθος | 195x133x171 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 12V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 18 Αχ |
| Ενέργεια | 216Wh |
| Ζωή κύκλου | >10000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Διάμετροι ((L×W×H)) | 165x126x175 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα | 280Ah |
| Ενέργεια | 14336Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30m Ω |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.95 |