| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 105Ah |
| Ενέργεια | 5376Wh |
| Αντίσταση | ≤45mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 105Ah |
| Ενέργεια | 5376Wh |
| Προστασία κατοικίας | Διάκριση IP67 |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 11AH |
| Ενέργεια | 1400,8Wh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 96V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 480Ah |
| Ενέργεια | 44160Wh |
| Αντίσταση | ≤100mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 60,8 V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 118Ah |
| Ενέργεια | 71740,4Wh |
| Αντίσταση | ≤ 28,5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Διάρκεια κύκλου @ 25°C,1C | ≥ 2000 φορές |
|---|---|
| Θέρμανση εκκένωσης | -30-60 |
| Ονομαστική χωρητικότητα (Ah) | 50 |
| Πλατφόρμα τάσης. | 3.2 |
| Διατήρηση της χωρητικότητας 25°C, 100% SOC, 30 ημέρες | ≥96% |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Υποστηρίζει αύξοντα αριθμό | 8ος |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | Η φόρτιση και η εκφόρτιση βρίσκονται στο ίδιο λιμάνι. |
| Τάση φόρτισης | 29.2V |
| Πεδίο τάσης κυψελών | 19.2~30V |
| Ρεύμα συνεχούς χρέωσης | ≤200A |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 560Ah |
| Ενέργεια | 7168wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 304 ΑΧ |
| Ενέργεια | 3891.2Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |