| Ονομαστική τάση | 38.4V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τετάρτη | 48V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τάση μπαταρίας ηλιακού ιχνηλάτη | 25.6v |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 9Ah |
| Ενέργεια | 230.4Wh |
| Ζωή κύκλου ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000 κύκλοι,Απομείουσα ικανότητα>80% |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 192x128x75 χιλ. |
| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα | 690Ah |
| Ενέργεια μπαταρίας | 8832Wh |
| Προστασία στέγασης | IP65 |
| Θερμοκρασία εκκένωσης | -20 ℃ έως 60 ℃ |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 600Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 110 ΑΧ |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 1408 Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τετάρτη | 51.2V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Επικοινωνία | RS485/RS232 |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 5120Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 76.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Βάρος | 57 κιλά |
|---|---|
| μέγεθος | 575×421×387 χιλιοστά |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Χρέωση εναλλασσόμενου ρεύματος | 1168W,58.4Β20Α |