| Ονομαστική τάση | 24V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 31.2Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 748.8Wh |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.99 |
| εσωτερική αντίσταση | ≤12mΩ |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 50Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 24V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 6Ah |
| Ενέργεια | 144WH |
| Αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποδοτικότητα | 0,98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 78AH |
| Ενέργεια | 9980,4Wh |
| Αντίσταση | ≤ 4,8mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 24Ah |
| Ενέργεια | 288Wh |
| Ζωή κύκλου | >10000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Διάμετροι ((W×D×H)) | 258x193x79 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 24V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2400Wh |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 1280Wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥98% |
| Πεδίο ανίχνευσης μεμονωμένων κυττάρων | 0-5000mV· Η υπέρβαση του εύρους των -0,5~6V μπορεί να προκαλέσει βλάβη του AFE |
|---|---|
| Ακριβότητα απόκτησης τάσης | ± 5mV |
| Λειτουργία ισορροπίας | Υποστήριξη, παθητική ισορροπία |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C~85°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~125°C |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 2.6Ah |
| Ενέργεια | 620,4Wh |
| Αντίσταση | ≤70mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0,98 |
| Ενέργεια | 900Wh |
|---|---|
| Βάρος | 14.2kg |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | 307x169x208 χιλιοστά |
| Τύπος τερματικού | M8 |
| Σώμα μπαταρίας | ABS |