| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Διάσταση (W×D×H) | 507 × 201,5 × 215 χιλιοστά |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Τετάρτη | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα μπαταριών | 560Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 7168wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αυτοεκκαθάριση | < 5% ανά μήνα |
| Battery Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Internal Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Τύπος κυττάρου | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 6000mAh |
| ΥΠΟΘΕΣΗ | ανοξείδωτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος προϊόντος | θαλάσσια μπαταρία lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Ονομαστική δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 460×480×133 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 3840Wh |
| Διάσταση (L×W×H) | 520 × 269 × 220 mm |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | 20.47×10.59×8.66" |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 6000mAh |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.65V |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης | 0.5 C |
| Tandard ρεύμα εκκένωσης | 0.5 C |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 41.8Ah |
| Ενέργεια | 535Wh |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 120,8V 120Ah |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 120ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 1536Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤65mΩ |
| Μέγεθος | 446x198x208 χιλιοστά |