| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 50,12 kWh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 50,12 kWh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| ΒΜΣ Περιορισμός υψηλής θερμοκρασίας | 65 °C |
|---|---|
| Τύπος τερματικού | M8 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Κατηγορία προϊόντων | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 60°C |
| Τάση Μπαταρίας | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 4096Wh |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Απόδοση | ≥0.98 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 70Ah |
| Ενέργεια | 896 Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 279 × 175 × 189 χιλιοστά |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Τάση | 12.8V |
| Δυναμικότητα | 560Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 7168wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 76.8V |
| Εκτιμημένη μπαταρία ικανότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 11520Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Τύπος κυττάρου | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 532 × 207 × 215 χιλιοστά |
| Τύπος μπαταρίας | θαλάσσια μπαταρία lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 690Ah |
| Ενέργεια | 8832Wh |
| Διάρκεια κύκλου | >4000 κύκλοι@1C,80% DOD |
| Χημεία | LiFePO4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Μέγεθος | 640x245x220 χιλιοστά |