| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 1920Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Τετάρτη | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 4.4Ah |
| Ενέργεια | 560,3Wh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 120Ah |
| Ενέργεια | 1536Wh |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Βασικές παραμέτρους | 12.8V 100AH |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 1280Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25 |
| Βάρος | 10.1Kg |
| Τύπος τερματικού | M8 |
| Σχήμα | 12V 120AH |
|---|---|
| Σύστημα υλικών | Κύκλος Lifepo4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 60°C |
| ρεύμα εκφόρτισης | 120Α |
| Αποτελούμενος τύπος | σε παράλληλους και σειρές |
| Σχήμα | 12V 200Ah |
|---|---|
| Σύστημα υλικών | Κύκλος Lifepo4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 60°C |
| ρεύμα εκφόρτισης | 150A |
| Αποτελούμενος τύπος | σε παράλληλους και σειρές |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Βάρος του προϊόντος | 10.1Kg |
| Τύπος τερματικού | M8 |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25 |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 1280Wh |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 8.8Ah |
| Ενέργεια | 112.6 Wh |
| Ζωή κύκλου | >3000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Αυτοεκκαθάριση | 2% ανά μήνα |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 600Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |