| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 0,5C, 80% DOD |
| Μαξ. Μονούλες σε σειρά/παράλληλα | 16S/3P |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας | 12.8V |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 560Ah |
| Ενέργεια | 7168wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Σχήμα | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | ABS |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης σφυγμών (π.χ. 3 δευτερόλεπτα) | 1000A |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| βάρος | 11.5kg |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 72V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 300Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 50Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤ 48mΩ |
| Ζωή κύκλου | >4000cycles |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 72V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 300Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια μπαταρίας | 1024 wh |
| Βάρος μπαταρίας | 11,5 κιλά |
| Συνεχής ροή εκφόρτισης | 80α |
| Τάση μπαταρίας | 25.6V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 15AH |
| Ενέργεια | 384Wh |
| Αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Αποδοτικότητα | ≥0,98 |
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Εκτιμημένη μπαταρία ικανότητα | 110 ΑΧ |
| Ενέργεια | 1408 Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Ζωή με κύκλο | > 3000 κύκλοι @1C.80% DOD |
| Κωδικός συστήματος αποθήκευσης ενέργειας | 21KWH |
|---|---|
| Αντιστροφέας | 16Α-230V |
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 51,2 Vdc |
| Εκτιμημένη μπαταρία ικανότητα | 410Ah |
| Ενέργεια | 21.5KWh |