| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Δυναμικό μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20.4Ah |
| Ενέργεια μπαταρίας | 2610,12Wh |
| Αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Βάρος | 20,6 κιλά |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Βάρος | 35kg |
|---|---|
| Μέγεθος | 574×421×287 χιλιοστά |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2560Wh 25,6V100Ah |
| Κατηγορία προστασίας | Διάκριση IP54 |
| USB-A | 5V3A, 9V2A, 12V1.5A, Max18W |
| Παράμετροι | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 730W |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Συχνότητα εισόδου | 47~63Hz |
| Δυναμική τάση | DC20V-DC29.2V |
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |