| Τύπος κυττάρου | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 532 × 207 × 215 χιλιοστά |
| Υλικό Κυττάρου | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 400 × 650 × 222 mm |
| Ονομαστική τάση | 76.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 314Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 24115Wh |
| Διάσταση (L×W×H) | 1200 × 500 × 250 mm |
| Τύπος κυττάρου | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
| Χημεία | LiFePO4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Μέγεθος | 640x245x220 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 8.8Ah |
| Ενέργεια | 112.6 Wh |
| Ζωή κύκλου | >3000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Αυτοεκκαθάριση | 2% ανά μήνα |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Rated Energy | 1024Wh |
| Internal Resistance | ≤20mΩ |
| Size(L×W×H) | 181×136×320mm |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 532 × 207 × 215 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 15.4Ah |
| Ενέργεια | 197.1Wh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 7680Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 0,5C, 80% DOD |
| Μαξ. Μονούλες σε σειρά/παράλληλα | 16S/3P |