| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 1920Wh |
| Αντίσταση | ≤65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Βάρος | 57 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος | 575×421×387 χιλιοστά |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Κατηγορία προστασίας | Διάκριση IP54 |
| USB-A | 5V3A, 9V2A, 12V1.5A, Max18W |
| Τετάρτη | 38.4V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 230Ah |
| Ενέργεια | 5888Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 4096Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 40,8 kWh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Χημεία | LiFePO4 |
|---|---|
| Τετάρτη | 25.6V |
| Δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Μέγεθος | 640x245x220 χιλιοστά |
| Βασικές παράμετροι | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| βάρος | 2,05 KG |
| Διάσταση ((LxWxH) | 283x142x64 χιλιοστά |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 730W |
| Προστασία Π.Ι. | Διάκριση IP20 |