| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 4.4Ah |
| Ενέργεια | 560,3Wh |
| Αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Διορισμένη τάση | 25.6v |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 100 ωρών |
| Ονομαστική ενέργεια | 2560WH |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Διάρκεια κύκλου | >4000cycles |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 1024 wh |
| Αντίσταση | ≤20mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤45mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 60AH |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 768 Wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Υδρογονάνθρακες | 768 Wh |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2α |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.2V |
| Εσωτερική αντίσταση | ≤3MΩ |
| Ζωή με κύκλο | ≥6000Cycle @25 ° ℃ 1C 100%DOD, 80%SOH |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ° ℃ ~+60 ℃ |
| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤ 65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Σχήμα | 12V 120AH |
|---|---|
| Σύστημα υλικών | Κύκλος Lifepo4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 60°C |
| ρεύμα εκφόρτισης | 120Α |
| Αποτελούμενος τύπος | σε παράλληλους και σειρές |
| Σχήμα | 12V 150Ah |
|---|---|
| Σύστημα υλικών | Κύκλος Lifepo4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 60°C |
| ρεύμα εκφόρτισης | 150A |
| Αποτελούμενος τύπος | σε παράλληλους και σειρές |