| Όροι πληρωμής | T/t |
|---|---|
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 μονάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ECOLITE |
| Αριθμό μοντέλου | YKN-BMS4S |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 24.2Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 3090,8Wh |
| αντίσταση | ≤2.5mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Η τάση φόρτισης ((V) | 14.6V |
| Χημεία | Φωσφορικά λιθίου σιδήρου ((LiFePO4) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση φόρτισης | -10℃ έως 50℃ |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 105Ah |
| Ενέργεια | 5376Wh |
| Αντίσταση | ≤45mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 52Ah |
| Ενέργεια | 2496WH |
| Παράλληλο | 40P20S |
| Ζωή κύκλου | >10000 |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 690Ah |
| Ενέργεια | 8832Wh |
| Αντίσταση | ≤ 50mΩ |
| Ζωή κύκλου | >4000 κύκλοι @ 1C,80% DOD |
| Χημικός τύπος | Οξείδιο του τιτανικού λιθίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 12V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 75Ah |
| Ενέργεια | 900Wh |
| Ζωή κύκλου | >10000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 105Ah |
| Ενέργεια | 5376Wh |
| Αντίσταση | ≤45mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 105Ah |
| Ενέργεια | 5376Wh |
| Προστασία κατοικίας | Διάκριση IP67 |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |