| Ονομαστική τάση | 25.6V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Αντίσταση | ≤ 65mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | 0.99 |
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100Ah |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Ονομαστική τάση | 38.4V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| αντίσταση | ≤60mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Διάσταση (W×D×H) | 507 × 201,5 × 215 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 3840Wh |
| Διάσταση (L×W×H) | 520 × 269 × 220 mm |
| Διάσταση (Μ×Π×Υ) | 20.47×10.59×8.66" |
| Τάση Μπαταρίας | 51.2V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ενέργεια | 4096Wh |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Απόδοση | ≥0.98 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 70Ah |
| Ενέργεια | 896 Wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 279 × 175 × 189 χιλιοστά |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 1920Wh |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Σενάρια εφαρμογής | Αποθήκη, υλικοτεχνία AGV |
|---|---|
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Κύκλος Lifepo4 |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 50Ah |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Σενάρια εφαρμογής | Αποθήκη, υλικοτεχνία AGV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 50AH |
| Ενέργεια | 2560WH |
| Αντίσταση | ≤ 35MΩ |