| Τάση μπαταρίας | 12.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 304Ah |
| Ενέργεια | 3891.2Wh |
| Αποδοτικότητα | ≥0,98 |
| Ζωή με κύκλο | >3000 κύκλοι @1C,80% DOD |
| Ονομαστική τάση | 48V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 20Ah |
| Ενέργεια | 960Wh |
| Αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Μαξ. Μονούλες σε σειρά/παράλληλα | 15S/3P |
| Χημικός τύπος | LiFePO4 |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 48V 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100Ah |
| Ενέργεια | 5120Wh |
| Ζωή κύκλου | > 4000 κύκλοι @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 80Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 1024 wh |
| Διάσταση (Δ×Δ×Η) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Κελί σε σειρά/παράλληλο | 4S/4P |
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ονομαστική ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Τύπος Κυττάρων - Χημεία | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 25.6v |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 150Ah |
| Ενέργεια | 3840Wh |
| Αντίσταση | ≤12mΩ |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 110 ΑΧ |
| Εκτιμημένη ενέργεια | 1408 Wh |
| εσωτερική αντίσταση | ≤ 30mΩ |
| Αποτελεσματικότητα | ≥0.98 |
| Δυναμικό μπαταρίας | 51.2V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 460Ah/προσαρμοσμένο |
| Βάρος πακέτων μπαταριών | 980 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 1030x630x627 χιλιοστά |
| κυττάρος | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
| Δυναμικό μπαταρίας | 48V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 400AH/Customized |
| Βάρος πακέτων μπαταριών | 1025±20kg |
| Μέγεθος προϊόντος | 985x620x600 χιλιοστά |
| κυττάρος | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
| Δυναμικό μπαταρίας | 24V |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100ah/Customized |
| Βάρος πακέτων μπαταριών | 135±5kg |
| Μέγεθος προϊόντος | 650x140x450 χιλιοστά |
| κυττάρος | Μπαταρία λιθίου Lifepo4 |